Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (4)
Пошуковий запит: (<.>A=Кліцаков І$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Нариси досліджень у галузі гуманітарних наук в педвузі : Зб. наук. та наук.-метод. пр. Вип. IV. Т. I / ред.: І. О. Кліцаков; Горлів. держ. пед. ін-т інозем. мов ім. Н.К.Крупської. - Горлівка : ГДПІІМ, 1998. - 474 с. - рус.

Досліджуються інноваційні технології виховання студентів, вплив естетики та образотворчого мистецтва на розвиток особистості, шляхи та засоби реалізації завдань екологічної освіти школярів у Великій Британії. Висвітлюється методика викладання іноземних та рідної мови, деякі допоміжні засоби формування соціокультурної компетенції школярів, а також деякі аспекти проблеми гуманності психоаналізу. Розглядається стан надання допомоги дітям, які страждають на аутизм, підкреслюється важлива роль фізичного виховання в реабілітації дітей з важкими формами порушення мовлення в загальному логопедичному навчально-виховному процесі, характеризуються деякі аспекти прилучення до гуманістичних цінностей в сучасних умовах та ін.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч30я54(4УКР) + С.я54(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69816 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Кліцаков І. О. 
Педагогічні кадри України (1917-1937 рр.) / І. О. Кліцаков; Горлів. держ. пед. ін-т інозем. мов ім. Н.К.Крупської. - Донецьк : Юго-Восток, 1997. - 309 c. - Бібліогр.: 135 назв. - укp.

На основі архівних документів та опублікованих матеріалів досліджується процес формування педагогічних кадрів України у 1917-1937 роках. Глибоко розкриваються форми і методи підготовки й перепідготовки учительських кадрів, підходи радянської влади до різних категорій учительства. Вивчено адміністративно-командні методи формування учительства, прискорення темпів підготовки учителів в умовах всеобучу, їхню перманентну соціально-класову фільтрацію, залучення педагогів до громадсько-політичної роботи. Показано турботу Радянської держави про школу й народного учителя, зусилля, спрямовані на поліпшення умов праці та побуту шкільних працівників, складності у їхньому здійсненні на усіх етапах розглянутого періоду. Підбито підсумки дослідження й дано сучасну оцінку деформаціям державної політики й учительства в умовах тоталітарного режиму.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч489.513(4УКР)6 + Ч489.514(4УКР) + Ч33(4УКР)6

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА586386 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського